01 03 2010

Sonu süpriz olan film aranıyor !?

Dünya'daki yaşamımın 2 saati daha boşa gitti !

İnternetten süpriz finalli filmlere baktım,"Öldüren Sis" adlı filmi gördüm.Ne bileyim konusu falanda ilginç geldi,aslında öyle böcekli vs. li filmleri sevmem ama,sonu süpriz ya hani (!),o yüzden bir bakayım dedim.

İzledim,izledim...

Böcekler vs vs vs...

Geldik filmin son 20 dk sına..Dedim ki her halde burada süpriz başlar...Ama yok başlamadı ! ;

Geldik son 10 dk ya..Neyse yavaş yavaş kıpırdanmalar oldu.Süprizi öğrendim..Ve böylece hayatımın 2 saatinin boşa gittiğini öğrendim.


İnternette ahım,şahım anlatılan bu filmi izlemeyin.Ya da size sonunu yazayım okuyun 2 saat yerine 2 dk da filmi anlarsınız zaten.

DİKKAT! YAZININ DEVAMI ESER HAKKINDA BİLGİ İÇERMEKTEDİR.

 

 


Şehre bi sis çöküyo işte.Süper markette mahsur kalanlar var,film burada geçiyor.Sisin içinde de böcekler falan var ve bunlar insan yiyorlar.

Neyse işte filmin sonunda sağ kalan bir grup arabaya kadar sağ salim varıyorlar.Tabi her yer sis göz gözü görmüyor her an bi yerden böcek fırlayabilir.

Neyse bunlar biniyorlar arabaya..Git git sonuç aynı ! Her taraf sis ve arabadaki 1 çocuk dahil toplam 5 kişi intihara karar veriyorlar...

Ama ellerinde 4 mermi var.Neyse başrolümüz diğerleri ıstırap çekmesin diye onları mermiyle vuruyor,kendini de böceklere yem edecek.

Vurdu işte 4 kişiyi sonra çıktı dışarı böcekler beni yer düşüncesiyle.Bir baktı sis kalkmış askerler herkesi kurtarmaya gelmiş,adam pişman oluyor tabi..

Yaaa işte böyle,izlemeye değmez ! Puanım görsellik+şu,bu =4/10

98
0
0
Yorum Yaz